O nas

Poruszanie się w świecie produkcji filmowych i telewizyjnych bywa zadaniem karkołomnym. Można jednak przejść przez ten labirynt z satysfakcją, przyjemnością i sukcesem.

Dzięki kierunkowemu wykształceniu, wieloletniemu doświadczeniu
w pracy w teatrach, na planach filmów reklamowych, seriali i filmów fabularnych, a także wiedzy z zakresu prawa, zarządzania kulturą
i negocjacji – kompleksowo dbamy o aktorów i twórców, których reprezentujemy. Gwarantujemy im opiekę zarówno na poziomie kształtowania wizerunku, jak i zabezpieczenia ich interesów podczas realizacji poszczególnych etapów produkcji filmowych i teatralnych.

Producentom i reżyserom zapewniamy merytoryczną i fachową współpracę, utalentowanych twórców  i aktorów gotowych na ciekawe wyzwania i metamorfozy.

Kamila Złakowska
Teatrolog
Filmowiec (pion reżyserski)

Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na wydziale  Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (Kulturoznawstwo, Teatrologia) z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy na planach filmów reklamowych, teledysków, seriali i filmów fabularnych, pracowała między innymi z A. Terpińską, M. Sadowską, Ł. Zadrzyńskim, J. Komasą, W. Smarzowskim, Ł. Palkowskim, X. Żuławskim, A. Sikorą, M. Gazdą, P. Domalewskim, T. Śliwą, B. Konopką, F.Zylberem i J. Kidawą-Błońskim.